تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

درخواست اعزام تعمیرکار

هم به صورت اینترنتی و هم با تماس تلفنی می تونی درخواستت را ثبت کنی
10 %تخفیف شب عید
تعمیر لباسشویی ایندزیت

تعمیر لباسشویی ایندزیت

با سپردن تعمیر لباسشویی خود به گجت تعمیر، از مزایای متعددی مانند ضمانت و گارانتی، تعمیرکاران مجرب و متخصص، سرعت و دقت بالا، استفاده از قطعات یدکی اصل، قیمت مناسب، مشاوره رایگان و خدمات آنلاین بهره‌مند خواهید شد.

توضیحات بیشتر »

تعمیر لباسشویی ویرپول

ویرپول یک برند مشهور چند ملیتی با مرکزیت امریکا است که در زمینه تولید و عرضه انواع لوازم الکترونیکی خانگی و تجاری فعالیت می‌کند. این شرکت به عنوان بزرگترین تولیدکننده لوازم خانگی جهان شناخته می‌شود. لباس شویی ویرپول یکی از کاربردی‌ترین محصولات این شرکت به شمار می‌رود که در ایران نیز مورد توجه بوده و به همین دلیل دریافت خدماتی چون تعمیرات لباسشویی ویرپول، سرویس ماشین لباسشویی ویرپول و سایر خدمات پس از فروش آن باید مورد توجه قرار گیرد. ما در این مقاله به نکات مهمی پیرامون عملکرد، عیب‌یابی ایرادات رایج ماشین لباسشویی ویرپول می‌پردازیم. همراه ما باشید.

لباسشویی ویرپول

 

آنچه در این مطلب می خوانید

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

ماشین لباسشویی را می‌توان یکی از ضروری‌ترین لوازم الکترونیکی در منزل دانست که خانم‌های خانه دار به آن احتیاج زیادی دارند. اکثر افراد بدون توجه به مراقبت‌های مورد نیاز و سرویس‌های دوره‌ای تا زمانی که لباسشویی دچار مشکل شده یا از کار بی‌افتد از آن استفاده می‌کنند.

از آنجایی که ویرپول یک برند امریکایی است و هزینه تعویض و تعمیر قطعات آن مطمئنا بالا خواهد بود، پیشنهاد می‌شود با دریافت خدمات سرویس دوره‌ای یا عیب‌یابی ایرادات این ماشین لباسشویی توسط نیروی متخصص و معتبر از نمایندگی تعمیرات لباسشویی ویرپول در محل زندگی خود از ایجاد مشکلات جدی‌تر و پرداخت هزینه‌های بالاتر پیش گیری کنید. در ادامه به رایج‌ترین مشکلات و نکات مرتبط با تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول خواهیم پرداخت.

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول در محل

اکثر ماشین‌های لباسشویی از جمله ماشین لباسشویی ویرپول ممکن است دچار مشکلاتی شوند. برخی از مشکلات ماشین‌های لباسشویی رایج و ساده است و بدون صرف هزینه‌های زیاد در محل و توسط نیروی متخصص و یا افرادی که به مسائل فنی آشنا هستند برطرف می‌شود. اما گاهی اوقات مشکل پیچیده‌تر است که در این صورت فرآیند تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول نیازمند عیب‌یابی صحیح و رفع مشکل به صورت استاندارد و حرفه‌ای است.

با توجه به نکات گفته شده توصیه می‌شود برای تعمیر یا سرویس دوره‌ای ماشین لباسشویی ویرپول حتما از نیروی متخصص با مهارت و تجربه کامل کمک بخواهید، توصیه ما این است که برای دریافت چنین خدماتی حتما به نمایندگی‌های معتبر ویرپول در محل اقامت خود مراجعه نمایید. رایج‌ترین مشکلاتی که ممکن است ماشین لباسشویی ویرپول با آن مواجه شود عبارتند از:

مشکل تخلیه نکردن ماشین لباسشویی

تعمیرات مشکل تخلیه نکردن ماشین لباسشویی ویرپول با توجه به علت‌عدم تخلیه آب صورت می‌گیرد. مواردی چون انسداد لوله تخلیه، بررسی عملکرد پمپ تخلیه، سیستم لوله‌های تخلیه و… از جمله مواردی است که در عیب‌یابی این مشکل مورد بررسی قرار می‌گیرند. در صورت مشکل‌عدم تخلیه شدن آب ماشین لباسشویی ویرپول توصیه می‌شود به جای هر اقدام خودسرانه و برای جلوگیری از ایجاد خسارت‌های بیشتر حتما با نیروی متخصص و دارای تجربه از نمایندگی این برند امریکایی تماس بگیرید.

مشکل آبگیری نکردن لباسشویی

همانند مشکل‌عدم تخلیه، برای تعمیر مشکل آبگیری نکردن لباسشویی ویرپول نیز باید عیب‌یابی صورت گیرد. در این شرایط معمولا مواردی چون اطمینان از باز بودن فلکه آب ورودی، سیستم لوله کشی‌های آب ورودی، انسداد مسیرهای ورود آب و… مورد بررسی قرار می‌گیرند.

روشن یا خاموش نشدن ماشین لباسشویی

بررسی مشکل روشن یا خاموش نشدن لباسشویی ویرپول از جمله خدماتی است که در تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول توسط نمایندگی این برند ارائه می‌شود. در برخی موارد ممکن است ماشین لباسشویی روشن نشده و یا بعد از اتمام کار خاموش نشود.

در چنین شرایطی نیروی متخصص تعمیرکار مواردی چون اتصالات برقی و سیستم‌های برق‌رسانی دستگاه را بررسی خواهند کرد. توصیه ما این است که برای انجام چنین تعمیراتی حتما از تخصص و مهارت یک نیروی حرفه‌ای از نمایندگی معتبر ویرپول استفاده کنید. مشکلات برقی دستگاه‌های الکترونیکی از جمله مشکلاتی است که اگر به درستی تشخیص داده نشود ممکن است به سایر قطعات نیز آسیب جدی وارد کند.

لرزش ماشین لباسشویی

یکی از مشکلات رایج انواع ماشین لباسشویی لرزش آن است که در بسیاری از مواقع به دلیل نصب غیر اصولی رخ می‌دهد. گاهی نیز ممکن است مشکلات موتور دستگاه لباسشویی در زمان کار باعث ایجاد لرزش در بدنه آن شود. در اکثر مواقع‌عدم رعایت استانداردها در نصب ماشین لباسشویی و طراز نبودن محل قرار گیری آن باعث ایجاد لرزش در بدنه می‌شود.

ضمن توصیه بر نصب ماشین لباسشویی ویرپول توسط نیروی متخصص نمایندگی این برند، برای تعمیرات مشکل لرزش ماشین لباسشویی ویرپول توصیه می‌شود با نمایندگی‌های معتبر این برند در محل اقامت خود تماس بگیرید تا ضمن عیب‌یابی اصولی از انجام سرویس‌های دوره‌ای بهره‌مند شده و به این ترتیب طول عمر دستگاه لباسشویی خود را افزایش دهید.

باز یا بسته نشدن درب لباسشویی

از دیگر مشکلات رایج لباسشویی ویرپول که ممکن است با آن روبه رو شوید، باز و بسته نشدن درب آن است. برای تعمیر مشکل باز و بسته نشدن درب لباسشویی ویرپول موارد مختلفی از جمله بررسی لولاها، لاستیک عایق بندی، قفل الکترونیکی و… مورد بررسی قرار می‌گیرد.

گاهی اوقات ممکن است گیر کردن یک قطعه لباس یا قطعات به جا مانده از لباس‌ها مثل دکمه، زیپ، قطعات زینتی و… لای درب مانع از باز یا بسته شدن درب شود. اگرچه ظاهرا این مشکل ساده است اما عیب‌یابی دقیق آن یک مسئله تخصصی است که توصیه می‌کنیم آن را به نیروی متخصص و آشنا به محصولات ویرپول بسپارید.

نشتی آب از لباسشویی

سخت‌ترین و آزاردهنده‌ترین مشکل ماشین‌های لباسشویی بدون شک نشتی آب از آن‌ها است. گاهی اوقات ممکن است‌عدم رعایت استانداردها در نصب این ماشین لباسشویی باعث باز شدن بخشی از سیستم لوله کشی شده و در نهایت نشتی به همراه داشته باشد. با توجه به این که در تعمیرات مشکل نشتی آب از لباسشویی ویرپول باید بخش‌های مختلفی از دستگاه مورد بررسی عیب‌یابی قرار گیرد بهتر است برای پیشگیری از آسیب‌رسانی غیر عمدی به سایر قطعات حتما از نیروی متخصص نمایندگی معتبر برند ویرپول برای تعمیرات کمک بگیرید.

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول

برای کسانی که از محصولات ویرپول به ویژه لباسشویی ویرپول استفاده می‌کنند هزینه تعمیرات یا سرویس‌های دوره‌ای این محصول از اهمیت بالایی برخوردار است. عموما هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول با توجه به نوع مشکل، فرآیند عیب یابی، تعمیر یا تعویض قطعات، قیمت قطعات در بازار، گستردگی مشکل و تعمیرات، تعمیرات در محل یا نمایندگی و… تعیین می‌شود.

 بنابراین نمی‌توان با قطعیت و یقین در مورد هریک از خدمات حوزه تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول صحبت کرد. توصیه می‌شود برای اطلاع از هزینه تعمیرات یا سرویس‌های دوره‌ای لباسشویی ویرپول با. شماره 09212349335 تماس گرفته و با توجه به نوع خدماتی که در نظر دارید در مورد هزینه‌ها از کارشناسان نمایندگی ویرپول استعلام بگیرید.

همچنین امکان دریافت مشاوره و اطلاع از حدود تعرفه‌های مرتبط با تعمیرات ماشین لباسشویی ویرپول با توجه به مشکل دستگاه مورد نظر وجود دارد.

جمع‌بندی

برند ویرپول یکی از مشهورترین تولیدکنندگان لوازم الکترونیکی منزل در دنیا است. این برند امریکایی انواع لوازم الکترونیکی خانگی از جمله ماشین لباسشویی را تولید می‌کند. ماشین لباسشویی ویرپول از کیفیت و عملکرد بسیار عالی برخوردار است اما از آنجایی که لباسشویی یک وسیله پرکاربرد محسوب می‌شود استهلاک قطعات و یا وقوع برخی مشکلات رایج در آن کاملا طبیعی است.

 تعمیرات لباسشویی ویرپول باید با توجه به عیب‌یابی اصولی و استاندارد دستگاه و همچنین توسط نیروی متخصص، کاربلد و با تجربه انجام گیرد. توصیه ما این است که برای دریافت انواع خدمات تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی ویرپول در محل حتما با ما تماس بگیرید تا از سرویس کاران با تجربه این برند در محل اقامت خود کمک بگیرید.

این پست دارای 24 نظر است

 1. سهیل

  ممنون از توضیحات مفیدتون به نظر شما لباسشویی ویرپول که حدود ۱۵ سال کار کرده ارزش تعمیر داره یا برم نو بخرم ؟

  1. Gajettamir

   سلام ، خواهش میکنم. این موضوع بستگی به این داره که شما برای خرید ماشین لباسشویی جدید قصد دارید چقدر هزینه کنید ! چنانچه زیر ۳۰ میلیون تومان میخواهید هزینه کنید بهترین گزینه همون دستگاه خودتون هست

 2. کیهانی

  عالی بود حرفه ای ترین تعمیرکار لباسشویی ❤️

  1. Gajettamir

   ممنون از لطف شما خداروشکر که راضی بودید

 3. سلمان

  سلام شما تعمیرات آموزش میدید؟

  1. Gajettamir

   سلام بله برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید

 4. Jj206

  لباسشویی من دورتند نمیزنه درستش می کنید ؟

  1. Gajettamir

   بله حتما تماس بگیرید و اطلاع دقیق بدید تا همکارای ما در اسرع وقت خدمت برسن .

 5. جواد

  سلام ماشین لاباسشویی ویرپولم صدا میده ایراد از چی میتونه باشه؟

  1. Gajettamir

   سلام دلایل مختلفی داره باید بررسی بشه.
   این مطلب را بخونید کمک میکنه.

 6. محمد

  سلام لباسشویی ام لباسهارو میشوره آبکشی نمیکنه ایرادش از چیه؟ با تشکر از سایت خوبتون

  1. Gajettamir

   سلام
   اگر خشکن نمیزنه موتور و برد دستگاه باید عیب یابی بشه.

 7. سجاد

  سلام لباس ها رو میشوریم آبگیری نمیکنه باید دستی آب تخلیه کنیم هزینه تعمیر چقدر میشه؟

  1. Gajettamir

   سلام تماس بگیرید و مدل لباسشویی را بفرمایید همکارا بهتون اعلام هزینه میکنند .

 8. شهین شیپوری

  سلام وقت بخیر روزهای تعطیل فعالیت دارید؟ من فقط جمعه ها هستم

  1. Gajettamir

   سلام
   بله تماس بگیرید

 9. سهیل

  سلام همکاراتون برای تعمیر اومدن بسیار با حوصله و تمیز کار میکنن خواستم تشکر کنم ازتون

  1. Gajettamir

   سلام
   رضایت شما سرمایه ماست.
   ممنون از انرژی خوبتون.

 10. علی مهدوی

  سلام من آموزشها رو خوندم خودم درست کردم لباسشویی مونوتشکر

  1. Gajettamir

   سلام خداروشکر موفق باشید

 11. عباس

  سلام وقت بخیر من لباسشوییمونو اومدم خودم تعمیر کنم باز کردم اصلا نشد ببندمش میخواستم بدونم تعمیرکاران شما تعمیرش میکنن؟

  1. Gajettamir

   سلام
   بله مشکلی نداره.

 12. ساناز

  سلام از کنار جا پودری لباسشویی آب میزنه بیرون میخواستم بدونم این ایراد قابل درست شدن هست؟

  1. Gajettamir

   سلام بله به سادگی تماس بگیرید در خدمتیم

دیدگاهتان را بنویسید