مطالب آموزشی

تو این صفحه کلی مطلب هست که کمک میکنه تا ایراد لوازم خونگیتو پیدا کنی و حتی حلش هم بکنی

شماره خفن
بیش از 0 مطلب آموزشی

فیلتر مطالب :

شماره خفن
بیش از 0 مطلب آموزشی

فیلتر مطالب :

کد خطای cl ماشین لباسشویی ال جی
غیرفعال کردن قفل کودک در ماشین لباسشویی ال جی بسیار ساده است. بسته به مدل ماشین لباسشویی شما، ممکن است روش‌های کمی متفاوتی برای انجام این کار وجود داشته باشد.
ارور ie ماشین لباسشویی ال جی
ارور IE ماشین لباسشویی ال جی به معنای مشکل در سیستم آبرسانی دستگاه است. به عبارت دیگر، اگر ماشین لباسشویی نتواند در زمان تعیین شده آب کافی را جمع آوری کند، این کد خطا را نمایش می‌دهد.
کد خطای cd لباسشویی ال جی
ارور CD ماشین لباسشویی ال جی به معنای "خنک‌سازی بعد از خشک‌کن صددرصد" است. این کد زمانی نمایش داده می‌شود که چرخه خشک‌کن به پایان رسیده و دستگاه در حال خنک کردن دیگ و لباس‌ها است.
رفع ارور e23 یا f23 لباسشویی بوش
مشاهده ارور E23 یا F23 لباسشویی بوش بر روی صفحه نمایش لباسشویی بوش به معنای فعال شدن سیستم آکوا استاپ (AquaStop) است. این سیستم به منظور جلوگیری از نشت آب و آسیب به دستگاه در صورت بروز نشتی، طراحی شده است.
رفع ارور f25 یا e25 لباسشویی بوش
مشاهده کد E25 یا F25 بر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی بوش، نشان‌دهنده نقص در سیستم آکوا استاپ دستگاه است. این سیستم، به منظور جلوگیری از نشت آب و بروز خسارات احتمالی در نظر گرفته شده است.
بر اساس اطلاعاتی که دفترچه راهنمای این محصولات وجود دارد می‌‌توان بیان کرد که این ارور زمانی به نمایش در می‌آيد که قطعه‌ای به نام هیدروستات دچار ایراد فنی شده باشد.
رفع کد خطا e27 یا f27 ماشین لباسشویی بوش
ارور E27 یا F27 لباسشویی بوش به وجود مشکل در سنسور فشار ماشین لباسشویی بوش اشاره دارد. در بسیاری از مواقع، رفع این مشکل نیازمند مراجعه به یک تعمیرکار متخصص است
کد خطا f28 یا e28 بوش
ارور E28 یا F28 لباسشویی بوش یکی از این کدهاست که به نقص در سیستم قفل درب لباسشویی اشاره دارد
کد خطا e29 یا f29 لباسشویی بوش
ارور E29 یا F29 لباسشویی بوش نشان‌دهنده نقص در سیستم آبرسانی لباسشویی و عدم ورود آب به دیگ است.در این مقاله به برسی علل بروز این ارور و راه‌های رفع آن می‌پردازیم

همین الان ببین دستگاهت چه ایرادی داره!

با ما در ارتباط باش و در مورد ایرادات لوازم خونگی از تکنسین های با تجربه گجت تعمیر کمک بگیر!